Xhinse - prerje standarte

Write a review
2,700 Lekë
ZERO Mesazh
J103
In Stock
+

Xhinse origjinale dhe cilesore

masa gjermane  W36/L32

 marka zero, 

Materiali: Pambuk(69 %)|Polyester(27 %)|Viskose(3 %)|Elasthan(1 %)

cmimi i sugheruar 69.99 euro

Marka:
Zero
Ngjyra:
Blu
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

Veshje

Sistemi i Masës:
Gjermane
Etiketë:
Me Etiketë

No reviews found

3,500 Lekë
Masa: M
2,500 Lekë
Masa: M
3,100 Lekë
Masa: L

Produkte Të Rastit

1,000 Lekë
Masat Femije: 116/ 6 Vjec, 128/ 8 Vjec, 134/ 9 Vjec, 140/ 10 Vjec, 152/ 12 Vjec
1,250 Lekë
Masat Femije: 142/ 10-11 Vjec, 146/ 11 Vjec
2,000 Lekë
Masa: XL
1,600 Lekë
Masat Femije: 146/ 11 Vjec, 158/ 13 Vjec, 176/ 15-16 Vjec, 180/ 17 Vjec, 19 Vjec