2,500 Lekë
J104
In Stock
+

Marka s oliver 

masa 36/32   Beli 38cm gjatesia 105cm

Material pak elastik

elegante dhe cilesore

Marka:
S Oliver
Ngjyra:
E Bardhë
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

Veshje

Sistemi i Masës:
Gjermane

Nuk u gjet asnjë

Vlerësimi Juaj

Produkte Të Rastit

700 Lekë
Masa: L, L-XL
1,600 Lekë
Masat Femije: 128/ 8 Vjec, 158/ 13 Vjec
2,500 Lekë
Masa: S, S-M
1,350 Lekë
Masat Femije: 134/ 9 Vjec