Xhinse te holla dhe te kuqe per femra

Write a review
3,100 Lekë
D152
In Stock
+

xhinset jane material cilesor  dhe cope e holle

Masa Gjermane  W46/L32 "Slim Fit"

Masat e sakta i gjeni ne foto, gjithsesi mund te levizin nga 0.5 - 1 cm 

cmimi i sugjeruar 89.99 euro

Marka:
S Oliver
Ngjyra:
E Kuqe
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

Veshje

Sistemi i Masës:
Gjermane
Etiketë:
Me Etiketë

No reviews found

3,500 Lekë
Masa: M
2,500 Lekë
Masa: M
3,100 Lekë
Masa: L

Produkte Të Rastit

3,000 Lekë
Masa: S, XL
2,000 Lekë
Masa: S, M
Fustan i zjarrte veror
- 22%
5,000 Lekë 3,900 Lekë
Masa: S, M, L
1,250 Lekë
Masat Femije: 140/ 10 Vjec, 146/ 11 Vjec, 152/ 12 Vjec, 158/ 13 Vjec, 164/ 14 Vjec
2,000 Lekë
Masa: XXL