2,500 Lekë
XR18
In Stock
+

Xhinse  te zeza per femra nga get it on

Marka Get It On

Masa W36/L34  Beli 37cm  Gjatesia 113cm

materiali cilesor dhe pak elastik

Marka:
Get It On
Ngjyra:
E Zezë
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

Veshje

Etiketë:
Me Etiketë

No reviews found

3,500 Lekë
Masa: M
2,500 Lekë
Masa: M
3,100 Lekë
Masa: L

Produkte Të Rastit

6,800 Lekë
Masa: M
2,400 Lekë
Masa: M, M-L, L
2,600 Lekë
Masa: XXL, XXL-3XL
850 Lekë
Masat Femije: 138 / 9-10 Vjec
2,700 Lekë
Masa: M
1,800 Lekë
Masat Femije: 138 / 9-10 Vjec, 152/ 12 Vjec