Xhinse Trecerekshe Per Femra

Write a review
2,700 Lekë
SD168
In Stock
+

Xhinse me bel te larte per femra.Te kombinueshme per cdo rast

5 xhepa, mbyllje me  buton dhe zip, qepje dekorative

Masa 36

Masat e sakta i gjeni ne foto, gjithsesi mund te levizin nga 0.5 - 1 cm 

Marka:
S Oliver
Ngjyra:
Khaki
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

Veshje

Masa NR:
36
Sistemi i Masës:
Gjermane

No reviews found

3,500 Lekë
Masa: M
2,500 Lekë
Masa: M
3,100 Lekë
Masa: L

Produkte Të Rastit

2,000 Lekë
Masa: L
1,000 Lekë
Masat Femije: 140/ 10 Vjec, 146/ 11 Vjec, 152/ 12 Vjec, 158/ 13 Vjec, 164/ 14 Vjec
2,800 Lekë
Masa: L
4,000 Lekë
Masa: M
2,000 Lekë
Masa: M