Hoodie per femra ngjyre e zeze me vishnje

Write a review
2,300 Lekë
D212
In Stock
+

Hoodie per femra ngjyre e zeze dhe pjesa fundore ngjyre vishnje me vije te bardhe

Masa Gjendje Prerje Standarte 

Pershtatet per mase M-L

Larja ne 30 Grade, Mbrapsht.

Lajeni me rroba me ngjyre te njejte

Ngjyra:
E Zezë
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

Veshje

Materiali Kryesor:
Pambuk
Mëngë:
Të gjata
Kujdesi:
Larje Lavatrice
Mënyra e Larjes:
Mbrapsht
Temperatura e Larjes:
Max 30 Gradë
Sezoni:
  • Dimër
  • Pranverë
  • Verë
  • Vjeshtë

No reviews found

Pallto Me Rrip nga Mango
- 48%
4,200 Lekë 2,200 Lekë
Masa: XS
2,600 Lekë
Masa: S, M, L, 3XL
2,700 Lekë
2,500 Lekë
Masa: XS-S, XXL-3XL

Produkte Të Rastit

500 Lekë
Masa: XXL
3,400 Lekë
Masa: M
1,200 Lekë
Masat Femije: 104/ 4 Vjec, 110 / 5 Vjec, 116/ 6 Vjec, 122/ 7 Vjec, 134/ 9 Vjec, 140/ 10 Vjec
1,300 Lekë
Masat Femije: 128/ 8 Vjec