Pallto per femra e gjate dhe e bardhe

Write a review
2,600 Lekë
D242
In Stock
+

Xhakete e gjate per femra

shume e bukur dhe cilesore

e pershtatur per cdo amjent, pune,shkolle,shtepi,kafe etj..

Masa Gjendje ( L )

Porosia ju vjen mase L

Marka  zero


Marka:
Zero
Ngjyra:
Pane
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

Veshje

Mëngë:
Të gjata
Përdorimi:
 • Biznes
 • Dasma
 • E përditshme
 • Fejesa
 • Festa
 • Kokteile
 • Punë
 • Shkollë
 • Shtëpi
 • Udhëtime
Sezoni:
 • Dimër
 • Pranverë
 • Vjeshtë

No reviews found

Pallto Me Rrip nga Mango
- 48%
4,200 Lekë 2,200 Lekë
Masa: XS
2,600 Lekë
Masa: S, M, L, 3XL

Produkte Të Rastit

6,500 Lekë
Masa: M
3,000 Lekë
Masa: XL
2,500 Lekë
Masa: M
2,800 Lekë
Masa: L
500 Lekë
Masa: XXL