2,600 Lekë
D204
In Stock
+

Xhakete  per femra super e vecante

mbyllja me zinxhir dhe me dy xhepoa te vegjel para

Masa Gjendje S

 marka s oliver,

 Materiali : 100%pambuk

Marka:
S Oliver
Ngjyra:
Gri

Veshje

Sezoni:
  • Dimër
  • Pranverë
  • Vjeshtë

No reviews found

Pallto Me Rrip nga Mango
- 48%
4,200 Lekë 2,200 Lekë
Masa: XS
2,600 Lekë
Masa: S, M, L, 3XL

Produkte Të Rastit

1,100 Lekë
Masat Femije: 98/ 3 Vjec
1,200 Lekë
Masat Femije: 140/ 10 Vjec
1,600 Lekë
Masa: M