Xhakete e shkurter femra

Write a review
2,600 Lekë
FS73
In Stock
+

Xhakete ngjyre roze dhe e shkurter per femra

Masa Gjendje : ( S)

Masa Gjermane Nr 36 

Porosia ju vjen mase S

Pershtatet dhe per mase ne mes te S dhe M 

Marka:Comma 

Materiali: 62%pambuk 35%viskoze 3%elastan 

Cmimi i sugjeruar per shitje 99.99Euro

Marka:
Comma
Ngjyra:
Rozë
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

Veshje

Masa NR:
36
Sistemi i Masës:
Gjermane
Materiali Kryesor:
Pambuk
Lloji i Prerjes:
E Ngushtë
Mëngë:
3/4
Sezoni:
  • Dimër
  • Pranverë
  • Verë
  • Vjeshtë

No reviews found

Pallto Me Rrip nga Mango
- 48%
4,200 Lekë 2,200 Lekë
Masa: XS
2,600 Lekë
Masa: S, M, L, 3XL

Produkte Të Rastit

2,500 Lekë
Masa: M
Fustan i zjarrte veror
- 22%
5,000 Lekë 3,900 Lekë
Masa: S, M, L
1,500 Lekë
2,600 Lekë
Masa: XXL, XXL-3XL
2,600 Lekë
Masa: XXL
2,200 Lekë
Masa: M, M-L