Xhakete Kadife Per femra

Write a review
2,500 Lekë
SD102
In Stock
+

Xhakete prej kadifeje Me një pamje pak irideshente.

Mund të vishet hapur pa u mbyllur
Dy xhepa të vogjel.
Përshtatje e shkurtër dhe e drejtë

Cilësi e butë prej kadifeje

Kadifeja është shumë e modës këtë sezon!

Materiali 100% poliester

Marka:
S Oliver
Ngjyra:
E Zezë
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

Veshje

Etiketë:
Me Etiketë
Materiali Kryesor:
Poliester
Mëngë:
Të gjata
Përdorimi:
 • Biznes
 • Dasma
 • E përditshme
 • Fejesa
 • Festa
 • Kokteile
 • Punë
 • Shkollë
 • Shtëpi
 • Udhëtime
Sezoni:
 • Dimër
 • Pranverë
 • Vjeshtë

No reviews found

Pallto Me Rrip nga Mango
- 48%
4,200 Lekë 2,200 Lekë
Masa: XS
2,600 Lekë
Masa: S, M, L, 3XL

Produkte Të Rastit

1,600 Lekë
Masa: M-L, L
2,500 Lekë
Masa: L
800 Lekë
Masat Femije: 98/ 3 Vjec, 104/ 4 Vjec, 110 / 5 Vjec, 116/ 6 Vjec, 122/ 7 Vjec
2,000 Lekë
Masa: S, M
1,700 Lekë
Masa: M