2,800 Lekë
D253
In Stock
+

Pallto per femra e gjate ngjyre blu teper e erret, ngjason me ngjyren e zeze

Mbyllje me kopsa dhe me dy xhepa qe mbyllen me zinxhire

Masa Gjendje ( L-XL )

Kjo do te thote qe pershtatet nga masa L deri ne masen XL

Jo me pak se mase L dhe jo me shume se mase XL


Ngjyra:
E Zezë
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

Veshje

Mëngë:
Të gjata
Sezoni:
  • Dimër
  • Pranverë
  • Vjeshtë

No reviews found

Pallto Me Rrip nga Mango
- 48%
4,200 Lekë 2,200 Lekë
Masa: XS
2,600 Lekë
Masa: S, M, L, 3XL

Produkte Të Rastit

2,500 Lekë
Masa: XXL
1,700 Lekë
Masa: S
1,250 Lekë
Masat Femije: 140/ 10 Vjec
3,000 Lekë
Masa: S, S-M, M
1,200 Lekë