Xhakete Per Femra me vija

Write a review
3,800 Lekë
SD176
In Stock
+

Xhakete per femra teper cilesore dhe e rehatshme

Masa: 38/L

Materiali: 55% prej liri, 45% pambuk;

Marka: s.Oliver 

Origjinale dhe me cilësi të lartë

11.904.54.3865%20%282%29.jpg?16012918663

Marka:
S Oliver
Ngjyra:
Bezhë
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

Veshje

Masa NR:
38
Sistemi i Masës:
Gjermane
Mëngë:
Të gjata
Përdorimi:
 • Biznes
 • Dasma
 • E përditshme
 • Fejesa
 • Festa
 • Kokteile
 • Punë
 • Shkollë
 • Shtëpi
 • Udhëtime
Mënyra e Larjes:
Lexo Etiketën
Temperatura e Larjes:
Shiko Etiketën
Sezoni:
 • Dimër
 • Pranverë
 • Vjeshtë

No reviews found

Produkte Të Rastit

Bluze verore me menge 3/4
- 39%
2,800 Lekë 1,700 Lekë
Masa: XS, S, M, L
900 Lekë
Masat Femije: 140/ 10 Vjec, 146/ 11 Vjec, 152/ 12 Vjec, 158/ 13 Vjec, 164/ 14 Vjec
1,400 Lekë
Masa: S-M, M
1,400 Lekë
Masat Femije: 116/ 6 Vjec, 134/ 9 Vjec