Xhakete per femra shume e vecante dhe unike

Write a review
3,000 Lekë
D232
In Stock
+

Xhakete per femra shume e bukur

Cope Cilesore

e pershtatur per tu veshurne te gjitha stinet dhe ambjentet

Materiali : 40% pambuk 39%poliester 16%viskoze 5%elastan

Masa Gjendje Nr 44  ( M )

marka Zero

Marka:
Zero
Ngjyra:
E Zezë
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

Veshje

Masa NR:
44
Sistemi i Masës:
Gjermane
Etiketë:
Me Etiketë
Materiali Kryesor:
Pambuk
Mëngë:
Të gjata
Sezoni:
  • Dimër
  • Pranverë
  • Vjeshtë

No reviews found

Pallto Me Rrip nga Mango
- 48%
4,200 Lekë 2,200 Lekë
Masa: XS
2,600 Lekë
Masa: S, M, L, 3XL

Produkte Të Rastit

900 Lekë
Masat Femije: 98/ 3 Vjec
2,800 Lekë
Masa: M, M-L
2,000 Lekë
Masa: L, L-XL
2,200 Lekë
Masa: L-XL, XL
2,400 Lekë
Masa: L, L-XL