Xhakete - Xhup per femra ngjyre roze e hapur

Write a review
2,500 Lekë
FS72
In Stock
+

xhup shume i bukur ngjyre roze e hapur.

nga brenda ngjyre e bardhe me vija blu.

mbyllja me butona dhe rryp.

 ju mban ngrohte ne kohe te ftohta dhe me ere

Prerje Standarte  

Masa M-L

Marka:
SuperDyqani
Ngjyra:
Rozë
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

Veshje

Mëngë:
Të gjata
Përdorimi:
 • Biznes
 • E përditshme
 • Festa
 • Kokteile
 • Punë
 • Shkollë
 • Shtëpi
 • Udhëtime
Sezoni:
 • Dimër
 • Pranverë
 • Vjeshtë

No reviews found

Pallto Me Rrip nga Mango
- 48%
4,200 Lekë 2,200 Lekë
Masa: XS
2,600 Lekë
Masa: S, M, L, 3XL

Produkte Të Rastit

2,400 Lekë
Masa: L, L-XL, XL, XL-XXl
1,500 Lekë
Masat Femije: 116/ 6 Vjec, 134/ 9 Vjec
2,500 Lekë
Masa: XXL