Xhup i holle per Femra dhe i Bardhe

Write a review
3,000 Lekë
D15
In Stock
+

Xhup i holle dhe i bardhe per femra Model sportiv

Mbyllja me zinxhir

Mëngë të gjata

2 xhepa të jashtëm

Mëngë dhe fashë xhakete me shirita elastikë.

Masa: M

" Gjendje Vetem Mase M "

Marka:
Q/S
Ngjyra:
E Bardhë
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

Veshje

Etiketë:
Me Etiketë
Materiali Kryesor:
Poliester
Lloji i Prerjes:
Standarte
Mëngë:
Të gjata
Përdorimi:
 • Biznes
 • E përditshme
 • Festa
 • Kokteile
 • Punë
 • Shkollë
 • Shtëpi
 • Udhëtime
Mënyra e Larjes:
Lexo Etiketën
Temperatura e Larjes:
Shiko Etiketën
Sezoni:
 • Dimër
 • Pranverë
 • Vjeshtë

No reviews found

Pallto Me Rrip nga Mango
- 48%
4,200 Lekë 2,200 Lekë
Masa: XS
2,600 Lekë
Masa: S, M, L, 3XL

Produkte Të Rastit

1,800 Lekë
Masa: M, M-L
1,250 Lekë
Masat Femije: 142/ 10-11 Vjec, 146/ 11 Vjec
2,000 Lekë
Masa: L
3,000 Lekë
Masa: XL
3,800 Lekë
Masa: M
2,200 Lekë
Masa: 3XL