Xhup i lehte per femra super cilesor

Write a review
3,600 Lekë
D148
In Stock
+

Xhup teper cilesor per femra

praktik dhe i rehatshem, mund ta vishni kudo

" Gjendje Vetem Masa L


Mund te pershtatet dhe nese jeni mase M-L

cmimi origjinal i xhupit eshte 99Euro

Marka:
S Oliver
Ngjyra:
Gri
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

Veshje

Etiketë:
Me Etiketë
Lloji i Prerjes:
Standarte
Mëngë:
Të gjata
Përdorimi:
 • Biznes
 • E përditshme
 • Festa
 • Kokteile
 • Punë
 • Shkollë
 • Shtëpi
 • Udhëtime
Mënyra e Larjes:
Lexo Etiketën
Temperatura e Larjes:
Shiko Etiketën
Sezoni:
 • Dimër
 • Pranverë
 • Vjeshtë

No reviews found