Xhup i lehte per femra

Write a review
2,600 Lekë
A125
In Stock
+

Xhup i holle dhe i lehte per stinen e pranveres dhe vjeshtes 

hapje nga para me zinxhir

ngjyra eshte dicka ne mes te zezes dhe blu teper e erret.

Materiali: poliestër

cmimi i sugjeruar 69.99 euro

Marka:
S Oliver
Ngjyra:
E Zezë
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

Veshje

Etiketë:
Me Etiketë
Materiali Kryesor:
Poliester
Mëngë:
Të gjata

No reviews found

Pallto Me Rrip nga Mango
- 48%
4,200 Lekë 2,200 Lekë
Masa: XS
2,600 Lekë
Masa: S, M, L, 3XL

Produkte Të Rastit

1,700 Lekë
Masa: XL, XL-XXl
Fustan i zjarrte veror
- 22%
5,000 Lekë 3,900 Lekë
Masa: S, M, L
2,000 Lekë
Masa: L