Xhup Nga Zero per femra, super i bukur super cilesi

Write a review
2,600 Lekë
D236
In Stock
+

Xhup super i bukur dhe unik  per femra 

Mbyllja me zinxhir, dy xhepa para

Ngjyra Gri

Masa Gjendje : ( M )

Porosia ju vjen mase M

Marka Zero

Mungojn Etiketat

Marka:
Zero
Ngjyra:
Gri
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

Veshje

Mëngë:
Të gjata
Sezoni:
  • Dimër
  • Pranverë
  • Vjeshtë

No reviews found

Produkte Të Rastit

2,400 Lekë
Masa: M, M-L
1,900 Lekë
Masa: S-M, M
1,150 Lekë
Masat Femije: 134/ 9 Vjec, 140/ 10 Vjec
1,100 Lekë
Masat Femije: 140/ 10 Vjec
2,400 Lekë
Masa: L
850 Lekë
Masat Femije: 116/ 6 Vjec