INJEKTOR Audi VW Seat Skoda 2,0 TDI

25,000 Lekë
5 Ditë
Çmimi: 2000 Pikë
Shpërblim: 80 Pikë
10 Copë
+

ne Momentin Qe Beni Porosine Specifikoni  Makinen Tuaj


1 injektor 50 euro te 4 injektoret 200 euro shiten te 4 bashke

4 injektore Per Makina :

AUDI 

A3 (8P1) 
2.0 TDI 
2.0 TDI 
2.0 TDI 16V 
2.0 TDI 16V quattro 
2.0 TDI quattro 
A3 Cabriolet (8P7) 
2.0 TDI 
2.0 TDI 
A3 Sportback (8PA) 
2.0 TDI 
2.0 TDI 
2.0 TDI 16V 
2.0 TDI 16V quattro 
2.0 TDI quattro 
A4 (8K2, B8) 
2.0 TDI 
2.0 TDI 
2.0 TDI 
2.0 TDI 
2.0 TDI 
2.0 TDI quattro 
2.0 TDI quattro 
A4 Allroad (8KH, B8) 
2.0 TDI quattro 
2.0 TDI quattro 
2.0 TDI quattro 
2.0 TDI quattro 
A4 Avant (8K5, B8) 
2.0 TDI 
2.0 TDI 
2.0 TDI 
2.0 TDI 
2.0 TDI 
2.0 TDI quattro 
2.0 TDI quattro 
A5 (8T3)
2.0 TDI 
2.0 TDI 
2.0 TDI quattro 
A5 Cabriolet (8F7) 
2.0 TDI 
2.0 TDI 
A5 Sportback (8TA) 
2.0 TDI 
2.0 TDI 
2.0 TDI 
2.0 TDI 
2.0 TDI quattro 
A6 (4F2, C6) 
2.0 TDI 
2.0 TDI 
2.0 TDI 
A6 Avant (4F5, C6) 
2.0 TDI 
2.0 TDI 
2.0 TDI 
Q5 (8R) 
2.0 TDI quattro 
2.0 TDI quattro 
2.0 TDI quattro 
2.0 TDI quattro 
TT (8J3) 
2.0 TDI quattro 
TT Roadster (8J9) 
2.0 TDI quattro 
·  SEAT 

ALTEA (5P1) 
2.0 TDI 
EXEO (3R2) 
2.0 TDI 
2.0 TDI 
2.0 TDI 
EXEO ST (3R5) 
2.0 TDI 
2.0 TDI 
2.0 TDI 
·  SKODA 

OCTAVIA (1Z3) 
2.0 TDI RS 
OCTAVIA Combi (1Z5) 
2.0 TDI RS 
SUPERB (3T4) 
2.0 TDI 
2.0 TDI 4x4 
SUPERB Kombi (3T5) 
2.0 TDI 
2.0 TDI 4x4 
YETI (5L) 
2.0 TDI 4x4 
2.0 TDI 4x4 
·  VW 

EOS (1F7, 1F8) 
2.0 TDI 16V 
GOLF PLUS (5M1, 521) 
2.0 TDI 
2.0 TDI 
2.0 TDI 16V 
GOLF V Variant (1K5) 
2.0 TDI 16V 
GOLF VI (5K1) 
2.0 TDI 
2.0 TDI 
2.0 TDI 
2.0 TDI 
2.0 TDI 4motion 
GOLF VI Variant (AJ5) 
2.0 TDI 
2.0 TDI 16V 
JETTA III (1K2) 
2.0 TDI 
2.0 TDI 
2.0 TDI 16V 
PASSAT (3C2) 
2.0 BlueTDI 
2.0 TDI 
2.0 TDI 
2.0 TDI 
2.0 TDI 16V 
2.0 TDI 16V 4motion 
2.0 TDI 4motion 
PASSAT CC (357) 
2.0 BlueTDI 
2.0 TDI 
2.0 TDI 
2.0 TDI 
2.0 TDI 4motion 
2.0 TDI 4motion 
PASSAT Variant (3C5) 
2.0 BlueTDI 
2.0 TDI 
2.0 TDI 
2.0 TDI 
2.0 TDI 16V 
2.0 TDI 16V 4motion 
2.0 TDI 4motion 
SCIROCCO (137) 
2.0 TDI 
2.0 TDI 
TIGUAN (5N_) 
2.0 TDI 
2.0 TDI 4motion 
2.0 TDI 4motion 
2.0 TDI 4motion 
2.0 TDI 4motion 

Informacion i Përgjithshëm

Dërgesa:
Shqipëri
Garanci:
12 Muaj
Gjendja:
Produkt i Ri
Paketimi:
Amballazhim Origjinal

Nuk u gjet asnjë vlerësim

Komento dhe Vlerëso


  • Brenda Qytetit - 100 - 200 Leke Lekë
  • Jashte Qytetit - Nga 300-400 Lekë
  • Shqiperi  > Kosove  3 - 4 Euro
  • Kosove   >  Shqiperi 3 - 4 Euro

  • Paguaj Korrierin
  • Visa dhe MasterCard
  • Transferte bankare
  • Paypal

Garanci Ne produkte

Historik Blerjesh

Kthime Dhe Nderrime

Menyra te ndryshme pagese

Cmimet me te mira ne treg

Blerje online te Sigurta

Çdo blerje e Juaja është e Siguruar 100% Deri ne Vlerën 100 Euro

Të Ngjashëm