Blog

Blog
Blerjet Online - sa te sigurta jane ato
Adi kica
01/07/2019
0
Ne Internet ka ne pafundesi faqe qe shesin produkte me cmime qe vertet te leverdisshme, por a ja vlen blerja e nje produkti nga nje shites anonim, nga nje shites qe nuk ka as adrese dhe as nje...
2 GISHT MJALTË
Adi kica
28/06/2019
0
Ju Sugjerojme te shihni kte film. Filmin do ta cilesonim plot humor dhe te papritura. Historia e një çifti që mundohet të realizojë një muaj mjalti në Karaibe, por një gabim në blerjen e...
Disa Arsye Pse te Behesh pjese e SuperDyqani.com
Adi kica
27/06/2019
1
1 Kostoja Kosto per nje dyqan lokal Qeraja: 300 - 500 Euro Dritat: 30 - 70 Euro Punonjësit: 400 - 700 Euro Shikueshmeria e Produkteve Tuaja : 10-50 Persona Ne Dite Dyqani I Hapur Afersisht...
 10 firmat e modës më të dashura në Instagram
Adi kica
23/06/2019
0
10 firmat e modës më të dashura në Instagram Nuk është rastësi që kompanitë zgjedhin të ndërtojnë një profil ku shtojnë ndjekësit e tyre të cilëve u komunikojnë të rejat,...
Moda gjatë shekullit të fundit
Adi kica
23/06/2019
0
Moda ne kuptimin e saj me te zakonshëm përshkruan stilin me te përhapur te veshjes. Shume lloje te modës janë te përhapura ne kultura te ndryshme ne...
Veshje të modës dyqan online
Adi kica
18/06/2019
0
Rrjetet tregtare janë bërë gjithnjë e më popullore në vitet e fundit, Prezantimi i kësaj faqeje interneti sot ne kte faqe do te gjeni produkte marke , produkte turke dhe kineze kjo faqe ju...
3 Fustane Te perzgjedhura nga ne
Adi kica
04/06/2019
0
Me Shume Fustane Ktu Do te Gjeni 3 Top Fustanet te sugjeruar per tu veshur ne kte sezon. 1. nje veshje sa klasike po aq dhe elegante., 2.Nje Fustan cilesor qe mund te vishet ne cdo...
The easiest way to change your store design
Adi kica
24/01/2017
0
Get your store up and running in just a few steps Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aliquam iaculis egestas laoreet. Etiam faucibus massa sed risus lacinia in vulputate...
Paypal
Adi kica
24/01/2017
0
Cfare eshte paypal, si mund te rregjistroj nje kartë të një banke Shqiptare në PayPal? Nëse ju dëshironi të blini online PayPal do t’ju nevojitet pasi është një ndërmjetës midis jush, bankës në...