Mashtrimet e faqeve për blerje online

10/03/2020
by adi kica
Per te mos rene preh e mashtrimeve te disa shitesve ne internet ne ju sugjerojme qe te perdorni superdyqani.com per blerje online.

SuperDyqani.Com ju siguron ne blerjet qe beni.

1. mos e paguani porosine nese korrieri nuk ju lejon te hapni me pare porosine pastaj te beni pagesen

2. ju duhet te dini gjithmone se cfare po paguani

3 pas cdo porosie ju lutemi vleresoni dyqanin dhe produktin e blere 

gjithashtu duhet te keni parasysh se cmimi eshte vendimtar, nese ju bleni nje fustan per 20mije leke te vjetra atehere ju nuk duhet te prisni nje fustan me kualitet.


Me poshte jane disa foto te mashtrimeve qe u jane bere bleresve ne internet

Blerje qe jane bere ne instagram apo facebook

Blerje nga shites fantazem pa adrese dhe pa dyqan fizik.


Ruani veten nga blerje te tillakujdes ne blerjet qe beni 

nese nje shites nuk pranon te pakten nderrim produkti, qendroni larg atij shitesi

nese nje porosi ju vjen pa adrese nga ku eshte derguar, qendroni larg asaj porosie


Ne SuperDyqani.Com ju mund te nderroni cdo produkt te blere.


SuperDyqani e kthen blerjen online ne argetim dhe te sigurteTop 10 Produktet me te kerkuara ne superdyqani

26/01/2020
by

Kto Jane top 10 Produktet me te kerkuara dhe te shitura ne superdyqani.com per muajin Janar 2020


1 Pelerine e zeze 

Nje pelerine fantastike ne design dhe stil


Pelerine Per Femra

2 Fustan Ne Dy Ngjyra 

Fustan i punuar bukur dhe i pershtatshem per sezonin vjeshte,dimer,pranvere

Fustan per femra


3 Pulover ngjyre Blu

Polover material cilesor , sezoni i pershtatshem Dimer


Pulover per femra4. Kemishe e Gjate

Kemishe e gjate mjaft e bukur perdorimi i saj nuk njeh sezon, mund te vishet ne dite me diell apo me shi, unike ne stilin e saj


Kemishe e gjate per femra


5 Pulover  

Pulover me  design leopardi dhe qe kombinohet ne jeshile dhe te zeze, e pershtatur per cdo sezon

Pulover e bute me dizenjo te vecante


6 Fustani 

Nje Fustan elegant ne prerje , i bukur i lehte  i pershtatshem per kohe me diell dhe dite te ngrohta

Fustan per sezonin pranvere - vere


7 Xhinsat e kuqe 

Nje e kuqe e bukur me prerje elegante dhe me detaje qe i ben mjaft unike

Xhinsa te Kuq per femra


8 Xhaketa e bardhe

Xhakete per kedo qe di te vishet me stil, kjo xhakete ju ben te dukeni bukur ne cdo veshje 

Pelerine E Bardhe Teper Elegante dhe e Bukur per femra


9 Xhakete Xhins 

xhakete xhins unike e ben ngjyra e saj dhe cilesia e materialit

Xhakete Per Femra , Ngjyre e verdhe


10 Bluze me jake kemishe

Bluze me jake kemishe te qendisur ne te dy cepet e saj. e pershtatshme ne cdo veshje, ju ben te ndjeheni unike ne veshje dhe stil

Bluze Me Jake Kemishe per femra e kombinueshmeTe Gjitha i Gjeni Ne Dyqanin Tone SuperDyqani 

Komentet

Nuk u gjet asnjë vlerësim

Komento dhe Vlerëso
Informacion Rreth COVID-19

Për shkak të rekomandimeve të fundit të qeverisë në lidhje me shpërthimin e koronavirusëve në të gjithë botën, ne vendosëm të kufizojmë sasinë e stafit në departamentet tona të depove dhe transportit.

Në këto rrethana ekstreme, duke filluar nga kjo e hënë (16 mars) deri më 30 Mars, porositë që vendosni në dyqanin tonë mund të vonohen. Ju lutemi na kontaktoni përmes postës elektronike, Whatsapp dhe në numrin tonë të telefonit, kolegët tanë në Mbështetjen e Klientit do të vazhdojnë ti përgjigjen pyetjeve tuaja. Ne vërtet vlerësojmë mirëkuptimin tuaj në këtë periudhë.

Lexo Me Shumë