Kontakt

Adresa:

Rruga Lule Bore
Plazh Durres 

Email:

Cel:

+355 69 7677778

Orari i Punes

10 am — 6 pm

E Hene- E Shtune

Link to Instagram Profile

SuperDyqani Qender Tregtare Online

Qender tregtare Online me mbi 150000 produkte qe po ngarkohen çdo dite ne SuperDyqani.

Na ndihmoni të bëhemi më të mirë, Duke Vlerësuar cdo produkt ,cdo blerje, dhe cdo dyqan.

Regjistrohu për të mos humbur të rejat dhe Super Ofertat.

E diela e Çmendur..Se shpejti
50% - 80% OFF