BMW X6 Makine Elektronike

39,000 Lekë
Transport Falas
BMW x6///M
Disponueshëm
+
Bli me 1 klik

BMW X6///M

1/8 vjec 

Me bateri te rikarikueshme 

Top

Gjendja:
Produkt i Ri

Specifikime

Dergesa:
Shqipëri
Garanci:
Po
Ngjyra:
2 Ngjyrësh
Origjinaliteti:
Origjinal
Pesha:
27 kg
Viti I Prodhimit:
2020

Të ngjashëm

Transport Falas
30,000 Lekë
Transport Falas
42,000 Lekë
Transport Falas
34,000 Lekë
Transport Falas
34,000 Lekë
Transport Falas
42,000 Lekë

Me çmim të përafërt

SuperDyqani Qender Tregtare Online

Qender tregtare Online me mbi 150000 produkte qe po ngarkohen çdo dite ne SuperDyqani.

Na ndihmoni të bëhemi më të mirë, Duke Vlerësuar cdo produkt ,cdo blerje, dhe cdo dyqan.

Regjistrohu për të mos humbur të rejat dhe Super Ofertat.

E diela e Çmendur..Se shpejti
50% - 80% OFF