iPhone 11 Pro Max Memorie 256 GB

Write a review
Çmimi ishte: 163,500 Lekë
153,500 Lekë
Ju Kurseni: 10,000 Lekë (6%)
- 6%
iPhone 11 Pro Max   Memorie 256 GB iPhone 11 Pro Max   Memorie 256 GB
In Stock
+

Smartophone iPhone 11 Pro Max super telefon dhe i ri ne kuti

beje tendin me nje klikim

ne e sjellim aty ku jeni ju


Parametrat :

Modeli : iPhone 11 Pro Max

Sistemi Operativ: iOS 13

Dimensionet : 158 x 77.8 x 8.1 mm

Proçesori : Hexa-Core  2x2.65 GHz Lightning + 4x1,8 GHz Thunder 

Hapësira :  256GB 

Ekrani : 6.5 inch Super OLED

Rezolucioni : 1242 x 2688 pixels

Kamera : 12MP, 12MP, 12MP / 12MP

Karta Grafike : Apple GPU 4-core

Vecori: Suporton karikimin Wireless

Kapaciteti i baterise : 3046 mAh

Garancia : 12 muaj 

Gjendje vetem ngjyre Gri Dhe te Zeze

te dhenat e plota  per iPhone 11 Pro Max   do ti gjeni ne gsmarena


Lexo me Shume

Marka:
Apple
Ngjyra:
Gri
Gjendja:
Produkt i Ri

Elektronika

Ram:
4GB
Wireless:
802.11a/b/g/n/ac
Storage Capacity:
256GB

No reviews found

Produkte Të Rastit

2,500 Lekë
Masa: XS-S, S, S-M, M
1,600 Lekë
Masa: S, S-M, M
850 Lekë
Masat Femije: 130/ 8-9 Vjec
800 Lekë
Masat Femije: 104/ 4 Vjec, 110 / 5 Vjec, 116/ 6 Vjec, 122/ 7 Vjec, 128/ 8 Vjec, 134/ 9 Vjec, 140/ 10 Vjec
1,800 Lekë
Masa: XL