iPhone 6S Plus RAM 2 GB Memorie 16 GB

Write a review
28,500 Lekë
6splus
In Stock
+

iPhone 6S Plus i ri ne kuti i pahapur dhe i paperdorur

ju vjen ne kuti origjinale

Marka : Apple
Modeli : iPhone 6S Plus
Sistemi Operativ: iOS 9
Dimensionet : 158.2 x 77.9 x 7.3 mm
Proçesori  : Dual-Core 1.84 GHz Twister
RAM 2GB 
Memorie  16GB  
Karta Grafike : PowerVR GT7600
Ekrani  : 5.5 inch IPS LCD
Rezolucioni : 1080 x 1920 pixels
Kamera : 12MP / 5MP
Kapaciteti i baterise : 2750 mAh

Marka:
Apple
Ngjyra:
Gri
Gjendja:
Produkt i Ri

Elektronika

Ram:
2GB
Storage Capacity:
16GB

No reviews found

Produkte Të Rastit

3,100 Lekë
Masa: M
1,400 Lekë
Masa: L
2,800 Lekë
Masa: M, L
1,600 Lekë
Masa: M, L
2,400 Lekë
Masa: M-L, L
1,500 Lekë
Masa: M-L, L