iPhone 7 Plus 3gb ram 32 gb hapesire

40,000 Lekë
iPhone 7 Plus 3gb ram 32 gb hapesire iPhone 7 Plus 3gb ram 32 gb hapesire
7splus
Shitur

Iphone 7s plus i ri ne kuti. super telefon dhe me parametra mjaft te mire

CPU: Dual-Core 2.34 GHz (2x Hurricane + 2x Zephyr)

RAM 3GB

Hapësirë  32GB 

Modeli : iPhone 7 Plus

Sistemi Operativ: iOS 10.0.1

Dimensionet : 158.2 x 77.9 x 7.3 mm

Karta Grafike : PowerVR Series7XT Plus

Ekrani : 5.5 inch IPS LCD

Rezolucioni : 1080 x 1920 pixels

Kamera : 12MP, 12MP / 7MP

Kapaciteti i baterise : 2900 mAh

Garancia : 3 muaj 


Marka:
Apple
Ngjyra:
E Zezë
Gjendja:
Produkt i Ri

Elektronika

Ram:
3GB
Storage Capacity:
32GB