Hard Disk SSD per laptop dhe kompjuter

7,000 Lekë
In Stock
+
WD Green 240GB Internal PC SATA SDD Solid State Drive

Max Sequential Read Up to 540 MB/s

Max Sequential Write Up to 465 MB/s

Nuk u gjet asnjë

Vlerësimi Juaj

Produkte Të Rastit

1,100 Lekë
Masat Femije: 128/ 8 Vjec
Pulover per femra e bardhe dhe e holle
- 33%
2,400 Lekë 1,600 Lekë
Masa: M, L
3,300 Lekë
Masa: L, XXL-3XL
700 Lekë
Masa: L-XL, XL