HP LASERJET PRO MFP M227SDN 3 ne 1 , Printer - Skaner - Kopje

Write a review
32,000 Lekë
G3Q74A
In Stock
+

Funksionet jane, Printim, Kopje, Dhe Skaner

Printer shume funksional me lazer , ngjyra vetem e zeze.

ky model  eshte shume i shpejte si ne kopje ashtu dhe ne printim, afersisht 28  kopje ne minute dhe 48 faqe printimi ne minute.

lidhja e printerit mund te behet me usb2 dhe rj45 lan

Suporton ANSI A (Letter) (216 x 279 mm), Legal (216 x 356 mm), A4 (210 x 297 mm), A5 (148 x 210 mm), JIS B5 (182 x 257 mm), 76 x 127 mm, 76 x 187 mm

rezolucioni maksimal i printimit eshte 1200 x 1200 dpi

rezolucioni maksimal i kopjes eshte 600 x 600 dpi

nga ndezja deri ne printimin e faqes se pare duhen maksimumi 6.4 sec

Ky eshte nje printer per zyra ose ambjente ku njekohesisht e perdorin me shume se nje person te njejtin printerMarka:
Hewlett-Packard
Ngjyra:
E Bardhë
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

No reviews found

Produkte Të Rastit

Pallto Me Rrip nga Mango
- 48%
4,200 Lekë 2,200 Lekë
Masa: XS
950 Lekë
Masat Femije: 98/ 3 Vjec
iPhone 11 Pro Max   Memorie 256 GB
- 6%
163,500 Lekë 153,500 Lekë
900 Lekë
Masat Femije: 104/ 4 Vjec
1,600 Lekë
Masat Femije: 110 / 5 Vjec
2,000 Lekë
Masa: XXL