Printer M107a HP Laserjet , Printer profesional

Write a review
10,800 Lekë
4ZB77A
In Stock
+

Printer profesional nga Hp per kedo

Printo shpejt dhe me kosto te ulet


Procesori 400MHz
Ekrani LED, Buttons (Ndezje, anullim, Wireless); Drite LED Kujdesi si   (Power, Wireless, Toner, Attention)
Memorja 64MB
Maksimumi i fleteve ne depo sugjerohet  100 faqe
Printimi maksimal afersisht  10 000 faqe
Ngrohja e printerit kur eshte i fikur  maksimumi 18 sek
Rezolucioni i stampimit maksimal  1200 x 1200 dpi
Formati A4; A5; A5(LEF); B5 (JIS); Oficio; Envelope (DL, C5); 76 x 127 to 216 x 356mm
Sistemi Windows®: 7 (32/64 bit), 2008 Server R2, 8 (32/64 bit), 8.1 (32/64 bit), 10 (32/64 bit), 2012 Server, 2016 Server
Duke perdorur kte toner origjinal W1107A HP 107A  ju printoni afersisht  (~1,000 faqe)
Lidhja USB
Dimensionet (W x D x H) 331 x 215 x 178 mm
Pesha 4.18kg


Marka:
Hewlett-Packard
Ngjyra:
E Bardhë
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

No reviews found