Brumatrice DSP

9,700 Lekë
KD0003
Disponueshëm
+
Bli me 1 klik

Mikser DSP. Mbulesë për të ndaluar derdhjen e mases kur përzieni . Koke per brume te forte. Tas celik 5 litra. Koke per perzierje me te bute. Dhe rrahese per krem.


Top

Gjendja:
Produkt i Ri

Me çmim të përafërt

SuperDyqani Qender Tregtare Online

Qender tregtare Online me mbi 150000 produkte qe po ngarkohen çdo dite ne SuperDyqani.

Na ndihmoni të bëhemi më të mirë, Duke Vlerësuar cdo produkt ,cdo blerje, dhe cdo dyqan.

Regjistrohu për të mos humbur të rejat dhe Super Ofertat.

E diela e Çmendur..Se shpejti
50% - 80% OFF