Kamera sigurie Hik Vison

Çmimi ishte: 44,000 Lekë
40,800 Lekë
Ju Kurseni: 3,200 Lekë (7%)
- 7%
2
Disponueshëm
+

Sasia minimale për "Kamera sigurie Hik Vison" është 1.

Bli me 1 klik

Sistem kamerash vezhgimi Hikvison 


Kiti permbane 


DVR X 1

KAMERA BRENSHME X2

KAMERA JASHTME X 2

KARIKUES X1

HDD X 1

100 M KABULL 

KONFIGURIM NE PC,LAPTOP ,TABLET, SMARTPHONE  FALAS !

Me çmim të përafërt

SuperDyqani Qender Tregtare Online

Qender tregtare Online me mbi 150000 produkte qe po ngarkohen çdo dite ne SuperDyqani.

Na ndihmoni të bëhemi më të mirë, Duke Vlerësuar cdo produkt ,cdo blerje, dhe cdo dyqan.

Regjistrohu për të mos humbur të rejat dhe Super Ofertat.

E diela e Çmendur..Se shpejti
50% - 80% OFF