Sistem kamerash vezhgimi Dahua

Çmimi ishte: 44,000 Lekë
41,500 Lekë
Ju Kurseni: 2,500 Lekë (6%)
- 6%
3
Disponueshëm
+

Sasia minimale për "Sistem kamerash vezhgimi Dahua" është 1.

Bli me 1 klik

Sistem kamerash Dahua  nga 2Megapixel  dhe ne 12Megapixel

Me çmim të përafërt

SuperDyqani Qender Tregtare Online

Qender tregtare Online me mbi 150000 produkte qe po ngarkohen çdo dite ne SuperDyqani.

Na ndihmoni të bëhemi më të mirë, Duke Vlerësuar cdo produkt ,cdo blerje, dhe cdo dyqan.

Regjistrohu për të mos humbur të rejat dhe Super Ofertat.

E diela e Çmendur..Se shpejti
50% - 80% OFF