Android Box Mecool M8S te integruar DVB-T2

9,600 Lekë
Shitur

Android Box  i markes Mecool M8S dhe me marres DVB-T2 te integruar
Ju mund ta ktheni televizorin tuaj  ne smart.
Ju merrni sinjalin Dvb-T2 per te pare te gjitha kanalet qe jane falas.
RAM 1GB, ROM 8GB. 
Sistemi Operativ Android 7.1
Procesor CPU Amlogic S905W quad core ARM Cortex-A53 me shpejtesi 2.0 Ghz dhe penta-core GPU.
Me Ane te  telekomandes mund te navigoni ne internet, te shikoni filmat dhe sportet tuaja te preferuara online dhe te shkarkoni miliona aplikacione android. 
Dalje HDMI, 2 dalje USB, HDTV,AV dhe LAN.
Support H.265 4K @30fps 10btis, VP9  Profile 2, H.264 4K @30fps
Support 2.4GHz Wifi, 100M LAN Ethernet. Me bluetooth


Hapesira:
8 Gb

Top

Gjendja:
Produkt i Ri

Specifikime

Dergesa:
Shqipëri

Të ngjashëm

Me çmim të përafërt

SuperDyqani Qender Tregtare Online

Qender tregtare Online me mbi 150000 produkte qe po ngarkohen çdo dite ne SuperDyqani.

Na ndihmoni të bëhemi më të mirë, Duke Vlerësuar cdo produkt ,cdo blerje, dhe cdo dyqan.

Regjistrohu për të mos humbur të rejat dhe Super Ofertat.

E diela e Çmendur..Se shpejti
50% - 80% OFF