Android Tv Box V98 Super

7,300 Lekë
KD0002
Disponueshëm
+
Bli me 1 klik

 Android Tv Box V98 Super. Android 9.0 operation system. 4GB DDR3 RAM + 32GB ROM Support 4K ultra HD image display


Hapesira:
32 Gb
Ram:
4 Gb

Top

Gjendja:
Produkt i Ri

Me çmim të përafërt

SuperDyqani Qender Tregtare Online

Qender tregtare Online me mbi 150000 produkte qe po ngarkohen çdo dite ne SuperDyqani.

Na ndihmoni të bëhemi më të mirë, Duke Vlerësuar cdo produkt ,cdo blerje, dhe cdo dyqan.

Regjistrohu për të mos humbur të rejat dhe Super Ofertat.

E diela e Çmendur..Se shpejti
50% - 80% OFF