Çmimi ishte: 2,300 Lekë
1,800 Lekë
Ju Kurseni: 500 Lekë (22%)
- 22%
SD233
Disponueshëm
+
Bli me 1 klik

Përshtatje e rehatshme

Bërë nga material natyral i lehtë 100% letër

Marka: s.Oliver

Specifikime

Marka:
S Oliver

Të ngjashëm

- 22%
2,500 Lekë 1,950 Lekë
- 7%
2,800 Lekë 2,600 Lekë
- 22%
2,500 Lekë 1,950 Lekë
- 10%
2,000 Lekë 1,800 Lekë
- 11%
2,200 Lekë 1,950 Lekë

Me çmim të përafërt

SuperDyqani Qender Tregtare Online

Qender tregtare Online me mbi 150000 produkte qe po ngarkohen çdo dite ne SuperDyqani.

Na ndihmoni të bëhemi më të mirë, Duke Vlerësuar cdo produkt ,cdo blerje, dhe cdo dyqan.

Regjistrohu për të mos humbur të rejat dhe Super Ofertat.

E diela e Çmendur..Se shpejti
50% - 80% OFF