Shall delikate me një model emocionues

Çmimi ishte: 2,900 Lekë
2,000 Lekë
Ju Kurseni: 900 Lekë (31%)
- 31%
D133
Disponueshëm
+
Bli me 1 klik

Masat e shallit përafërsisht. 101 cm x 101 cm

Pëlhurë me një shkëlqim delikate
Me një model tërheqës 

Matereiali: 100% poliester

Marka: Comma,

Origjinale dhe me cilësi të lartëSpecifikime

Marka:
Comma

Të ngjashëm

- 22%
2,500 Lekë 1,950 Lekë
- 7%
2,800 Lekë 2,600 Lekë
- 22%
2,500 Lekë 1,950 Lekë
- 10%
2,000 Lekë 1,800 Lekë
- 11%
2,200 Lekë 1,950 Lekë

Me çmim të përafërt

SuperDyqani Qender Tregtare Online

Qender tregtare Online me mbi 150000 produkte qe po ngarkohen çdo dite ne SuperDyqani.

Na ndihmoni të bëhemi më të mirë, Duke Vlerësuar cdo produkt ,cdo blerje, dhe cdo dyqan.

Regjistrohu për të mos humbur të rejat dhe Super Ofertat.

E diela e Çmendur..Se shpejti
50% - 80% OFF