Shall i verdhe me lule

Çmimi ishte: 2,200 Lekë
1,950 Lekë
Ju Kurseni: 250 Lekë (11%)
- 11%
SD192
Disponueshëm
+

Masat e shallit përafërsisht. 80 cm x 66 cm

Bërë nga pëlhurë shumë e lehtë

 100% poliester

Marka: Comma, cilesi e larte

Të ngjashëm

- 22%
2,500 Lekë 1,950 Lekë
- 7%
2,800 Lekë 2,600 Lekë
- 22%
2,500 Lekë 1,950 Lekë
- 10%
2,000 Lekë 1,800 Lekë
- 22%
2,300 Lekë 1,800 Lekë

Me çmim të përafërt

SuperDyqani Qender Tregtare Online

Qender tregtare Online me mbi 150000 produkte qe po ngarkohen çdo dite ne SuperDyqani.

Na ndihmoni të bëhemi më të mirë, Duke Vlerësuar cdo produkt ,cdo blerje, dhe cdo dyqan.

Regjistrohu për të mos humbur të rejat dhe Super Ofertat.

E diela e Çmendur..Se shpejti
50% - 80% OFF