Shall per femra

Çmimi ishte: 3,000 Lekë
1,950 Lekë
Ju Kurseni: 1,050 Lekë (35%)
- 35%
D118
Disponueshëm
+

Gjerësia: 70 cm
Gjatësia: 160 cm

Materiali: 45% Pambuku, 38% Poliester, 17% Poliakril

Me yje ngjyr blu 

Origjinale dhe me cilësi të lartë


Të ngjashëm

- 22%
2,500 Lekë 1,950 Lekë
- 7%
2,800 Lekë 2,600 Lekë
- 22%
2,500 Lekë 1,950 Lekë
- 10%
2,000 Lekë 1,800 Lekë
- 11%
2,200 Lekë 1,950 Lekë

Me çmim të përafërt

SuperDyqani Qender Tregtare Online

Qender tregtare Online me mbi 150000 produkte qe po ngarkohen çdo dite ne SuperDyqani.

Na ndihmoni të bëhemi më të mirë, Duke Vlerësuar cdo produkt ,cdo blerje, dhe cdo dyqan.

Regjistrohu për të mos humbur të rejat dhe Super Ofertat.

E diela e Çmendur..Se shpejti
50% - 80% OFF