Shall per Femra

Çmimi ishte: 2,500 Lekë
1,950 Lekë
Ju Kurseni: 550 Lekë (22%)
- 22%
A122
Disponueshëm
+
Bli me 1 klik

Materiali: 100% poliester

Marka: s.Oliver

Specifikime

Marka:
S Oliver

Të ngjashëm

- 7%
2,800 Lekë 2,600 Lekë
- 22%
2,500 Lekë 1,950 Lekë
- 10%
2,000 Lekë 1,800 Lekë
- 11%
2,200 Lekë 1,950 Lekë
- 22%
2,300 Lekë 1,800 Lekë

Me çmim të përafërt

SuperDyqani Qender Tregtare Online

Qender tregtare Online me mbi 150000 produkte qe po ngarkohen çdo dite ne SuperDyqani.

Na ndihmoni të bëhemi më të mirë, Duke Vlerësuar cdo produkt ,cdo blerje, dhe cdo dyqan.

Regjistrohu për të mos humbur të rejat dhe Super Ofertat.

E diela e Çmendur..Se shpejti
50% - 80% OFF