1,600 Lekë
AM21
Disponueshëm
+
Bli me 1 klik

Bluze e bardhe me menget e gjata

e pershtatur per dite te fresketa vere ose ne mbremje  si dhe per pranvere dhe vjeshte

Marka Q/S

Masa ( L )


Masa Nr:
40

Top

Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Brenda 5 Diteve

Specifikime

Dergesa:
Shqipëri
Etiketë:
Me Etikete
Marka:
Q/S
Origjinaliteti:
Origjinal

No posts found

Vlerëso Produktin

Me çmim të përafërt

SuperDyqani Qender Tregtare Online

Qender tregtare Online me mbi 150000 produkte qe po ngarkohen çdo dite ne SuperDyqani.

Na ndihmoni të bëhemi më të mirë, Duke Vlerësuar cdo produkt ,cdo blerje, dhe cdo dyqan.

Regjistrohu për të mos humbur të rejat dhe Super Ofertat.

E diela e Çmendur..Se shpejti
50% - 80% OFF