Bluze e bardhe pa menge

Çmimi ishte: 4,800 Lekë
1,200 Lekë
Ju Kurseni: 3,600 Lekë (75%)
- 75%
LS58
Disponueshëm
+
Bli me 1 klik

Pjesa jashte 100%Poliester

Pjesa brenda 95%viskoz 5%elastan

Produkti ka rene ne toke dhe duhet lare per kete arsye shitet me kete cmim

Top

Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Jo

Specifikime

Dergesa:
Shqipëri
Etiketë:
Me Etikete

Me çmim të përafërt

SuperDyqani Qender Tregtare Online

Qender tregtare Online me mbi 150000 produkte qe po ngarkohen çdo dite ne SuperDyqani.

Na ndihmoni të bëhemi më të mirë, Duke Vlerësuar cdo produkt ,cdo blerje, dhe cdo dyqan.

Regjistrohu për të mos humbur të rejat dhe Super Ofertat.

E diela e Çmendur..Se shpejti
50% - 80% OFF