Çmimi ishte: 4,500 Lekë
500 Lekë
Ju Kurseni: 4,000 Lekë (89%)
- 89%
LS41
Disponueshëm
+
Bli me 1 klik

Marka Zero

Masa 44 XXL

Produkti ka nje terheqje te lehte , per kete arsye shitet si produkt me difektTop

Gjendja:
Produkt me Difekt
Kthime & Ndërrime:
Jo

Specifikime

Dergesa:
Shqipëri
Etiketë:
Me Etikete
SuperDyqani Qender Tregtare Online

Qender tregtare Online me mbi 150000 produkte qe po ngarkohen çdo dite ne SuperDyqani.

Na ndihmoni të bëhemi më të mirë, Duke Vlerësuar cdo produkt ,cdo blerje, dhe cdo dyqan.

Regjistrohu për të mos humbur të rejat dhe Super Ofertat.

E diela e Çmendur..Se shpejti
50% - 80% OFF