Bluzë e hollë e thurur në një stil të gjatë per femra

2,500 Lekë
SD109
Disponueshëm
+

Pëlhurë e butë e thurur e zgjatur në viskozë të përzier

Fije: 57% poliamid, 43% viskozë;
 shirita e belit: 94% poliamide, 4% viskozë, 2% poliesterMasa : 38 "M"

Top

Gjendja:
Produkt i Ri

Specifikime

Dergesa:
Shqipëri
Marka:
S Oliver
Ngjyra:
E Zezë
Origjinaliteti:
Origjinal
Sistemi i Mases:
Gjermane

Me çmim të përafërt

SuperDyqani Qender Tregtare Online

Qender tregtare Online me mbi 150000 produkte qe po ngarkohen çdo dite ne SuperDyqani.

Na ndihmoni të bëhemi më të mirë, Duke Vlerësuar cdo produkt ,cdo blerje, dhe cdo dyqan.

Regjistrohu për të mos humbur të rejat dhe Super Ofertat.

E diela e Çmendur..Se shpejti
50% - 80% OFF