Bluze e kuqe me menge te shkurtera

Çmimi ishte: 7,500 Lekë
1,200 Lekë
Ju Kurseni: 6,300 Lekë (84%)
- 84%
GB37
Disponueshëm
+
Bli me 1 klik

Marka s Oliver

Masa  38 L

Top

Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Brenda 5 Diteve

Specifikime

Dergesa:
Shqipëri
Etiketë:
Me Etikete

Me çmim të përafërt

SuperDyqani Qender Tregtare Online

Qender tregtare Online me mbi 150000 produkte qe po ngarkohen çdo dite ne SuperDyqani.

Na ndihmoni të bëhemi më të mirë, Duke Vlerësuar cdo produkt ,cdo blerje, dhe cdo dyqan.

Regjistrohu për të mos humbur të rejat dhe Super Ofertat.

E diela e Çmendur..Se shpejti
50% - 80% OFF