Çmimi ishte: 4,800 Lekë
500 Lekë
Ju Kurseni: 4,300 Lekë (90%)
- 90%
GB68
Disponueshëm
+
Bli me 1 klik

Bluze pa menge, ngjyra eshte ngjyre ulliri

Masa 38 M

marka Zero

Produkti ka nje shkepje te lehte sic mund ta shihni ne foto, per kete arsye shitet si produkt me difekt


Top

Gjendja:
Produkt me Difekt
Kthime & Ndërrime:
Jo

Specifikime

Dergesa:
Shqipëri
Etiketë:
Me Etikete
SuperDyqani Qender Tregtare Online

Qender tregtare Online me mbi 150000 produkte qe po ngarkohen çdo dite ne SuperDyqani.

Na ndihmoni të bëhemi më të mirë, Duke Vlerësuar cdo produkt ,cdo blerje, dhe cdo dyqan.

Regjistrohu për të mos humbur të rejat dhe Super Ofertat.

E diela e Çmendur..Se shpejti
50% - 80% OFF