Çmimi ishte: 3,000 Lekë
1,450 Lekë
Ju Kurseni: 1,550 Lekë (52%)
- 52%
SD107
Disponueshëm
+
Bli me 1 klik

Masa: XS,  S, M, L, XL

Material: 100% pambuk

Marka: Q/S

Top

Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Brenda 5 Diteve

Specifikime

Marka:
Q/S
Origjinaliteti:
Origjinal
Sistemi i Mases:
Gjermane

No posts found

Vlerëso Produktin

Me çmim të përafërt

SuperDyqani Qender Tregtare Online

Qender tregtare Online me mbi 150000 produkte qe po ngarkohen çdo dite ne SuperDyqani.

Na ndihmoni të bëhemi më të mirë, Duke Vlerësuar cdo produkt ,cdo blerje, dhe cdo dyqan.

Regjistrohu për të mos humbur të rejat dhe Super Ofertat.

E diela e Çmendur..Se shpejti
50% - 80% OFF