Bluze per femra e bardhe verore

Çmimi ishte: 4,800 Lekë
1,350 Lekë
Ju Kurseni: 3,450 Lekë (72%)
- 72%
LS55
Disponueshëm
+
Bli me 1 klik

Marka zero

masa 36 

materiali 100%viskoze

Top

Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Brenda 5 Diteve

Specifikime

Dergesa:
Shqipëri
Etiketë:
Me Etikete

Me çmim të përafërt

SuperDyqani Qender Tregtare Online

Qender tregtare Online me mbi 150000 produkte qe po ngarkohen çdo dite ne SuperDyqani.

Na ndihmoni të bëhemi më të mirë, Duke Vlerësuar cdo produkt ,cdo blerje, dhe cdo dyqan.

Regjistrohu për të mos humbur të rejat dhe Super Ofertat.

E diela e Çmendur..Se shpejti
50% - 80% OFF