Çmimi ishte: 7,000 Lekë
2,000 Lekë
Ju Kurseni: 5,000 Lekë (71%)
- 71%
SD148
Disponueshëm
+
Bli me 1 klik

Bluze cilesore per sezonin pranvere-vere-vjeshte

Marka s oliver

Top

Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Brenda 5 Diteve

Info Rroba

Sezoni:
  • Pranverë / Verë / Vjeshtë
bluza shume e bukur kualiteti maksimal
Vlerëso Produktin

Me çmim të përafërt

SuperDyqani Qender Tregtare Online

Qender tregtare Online me mbi 150000 produkte qe po ngarkohen çdo dite ne SuperDyqani.

Na ndihmoni të bëhemi më të mirë, Duke Vlerësuar cdo produkt ,cdo blerje, dhe cdo dyqan.

Regjistrohu për të mos humbur të rejat dhe Super Ofertat.

E diela e Çmendur..Se shpejti
50% - 80% OFF