Bluze per femra pak transparente

Çmimi ishte: 2,600 Lekë
2,550 Lekë
Ju Kurseni: 50 Lekë (2%)
- 2%
A117
Disponueshëm
+
Bli me 1 klik

Masa Nr: 40

pamje pak transparente  

 dy butona në pjesën e pasme
mëngë të gjata
100% viskozë
Përshtatje e rregullt
Udhëzime për kujdesin: larja ne lavatrice në të ftohtë (maksimum 30 °)

Specifikime

Dergesa:
Shqipëri
Marka:
S Oliver

Me çmim të përafërt

SuperDyqani Qender Tregtare Online

Qender tregtare Online me mbi 150000 produkte qe po ngarkohen çdo dite ne SuperDyqani.

Na ndihmoni të bëhemi më të mirë, Duke Vlerësuar cdo produkt ,cdo blerje, dhe cdo dyqan.

Regjistrohu për të mos humbur të rejat dhe Super Ofertat.

E diela e Çmendur..Se shpejti
50% - 80% OFF