Çmimi ishte: 4,600 Lekë
950 Lekë
Ju Kurseni: 3,650 Lekë (79%)
- 79%
LS72
Disponueshëm
+
Bli me 1 klik

Marka zero

Masa 36  S/M

Shitet si produkt me difekt per shkak se i eshte shkeputur pjesa ku kapet kopsa, por nese keni nje gjilpere brenda 2 minutave keni nje produkt 100% te rregullt


Top

Gjendja:
Produkt me Difekt
Kthime & Ndërrime:
Jo

Specifikime

Dergesa:
Shqipëri
Etiketë:
Me Etikete
SuperDyqani Qender Tregtare Online

Qender tregtare Online me mbi 150000 produkte qe po ngarkohen çdo dite ne SuperDyqani.

Na ndihmoni të bëhemi më të mirë, Duke Vlerësuar cdo produkt ,cdo blerje, dhe cdo dyqan.

Regjistrohu për të mos humbur të rejat dhe Super Ofertat.

E diela e Çmendur..Se shpejti
50% - 80% OFF